• 4A Asansör Antalya Asansör
  • Asansör Kabinleri

"Daima Daha Yükseğe..." Sloganı ile yola çıktık. 2013 yılında kurulan firmamız kalite belgelerinin tamamına sahip bir şekilde hizmet vermektedir.

4A ASANSÖR  mimarların mülk sahiplerinin müteahhitlerin binalarına değer katar.

4A Asansör erişim çözümleri, planlamadaki ilk taslaklardan kullanım ve modernleştirmeye kadar tüm ihtiyaçlara uyarlanır.
4A Asansör ürünleri, kalite ve güvenliğin markası olarak bilinir.

Asansör Tasarım Tasarım
Asansör Planlama Planlama
Asansör Montaj Montaj
  • Asansör Bursa
  • Asansör Bursa
  • Asansör Bursa
Teslimat

Hizmetlerimiz

Montaj

Tamamen yenilenmiş ürün yelpazemizi keşfedin ve neyin 4A Asansör'i farklı kıldığını kendiniz görün. 4A Asansör size her tip ve tasarımda düşey ulaşım ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmış geniş bir yelpazede asansör seçenekleri sunar.

Modernizasyon

Mevcut ürününüzün performansını, emniyetini ve estetiğini iyileştirmek istiyorsanız ya da bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız 4A Asansör'in sizin için çözümü modernizasyondur.

Bakım & Servis

Uzun vadeli kazanımlar, profesyonel servisle başlar.
İhtiyaçlarınıza uyarlanmış bakım konseptleri ve yedek parça stokları ile 4A Asansör servisleri yapınıza yaptığınız yatırımı uzun vadeli olarak korur.

Özel Çözümler

Standartların dışında asansör ihtiyaçlarınızda size özel çözüm ve projeler üreterek ihtiyacınız olan asansörü sorunsuz ve teknik şartlara uygun olarak kullanımınıza sunmak için gerekli bilgi birikimi ve iş gücüne sahibiz.

Asansörlerin Yıllık Kontrolleri

24.06.2015 Tarih ve 29396 sayılı Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği gereğince asansörün hizmete alınmasını müteakip iki yıl sonra ve devamında yılda en az bir kere olmak üzere yapılması gereken kontrollerdir.

Periyodik kontrol nedir ?

Asansörün güvenli ve işletme yönünden uygun çalışıp çalışmadığına dair yeni asansörün tescilinde ve devamında da en az yılda bir yapılması zorunlu olan..Devamını oku

Yeşil Mavi Sarı Kırmızı etiket ne anlama geliyor ?

Muayene Kuruluşu tarafından yapılan periyodik kontrolün sonuçlarına uygun olacak şekilde Yeşil, Mavi, Sarı, Kırmızı renkli olmak kaydı ile dört gruba ayrılmaktadır. Devamını oku

Uygunsuzluklar nasıl giderilir ?

Periyodik kontrol sonucunda tespit edilen uygunsuzluklar raporlanarak tarafınıza tebliğ edilir. Bu uygunsuzlukların giderilmesi ve asansörünüze Yeşil etiket alabilmek için.. Devamını oku


İmar Yönetmeliği

Yüksek güvenlik ve konfor için imar yönetmeliği

Yeni İmar Yönetmeliği

Bu yönetmeliğin amacı; plan, fen, sağlık ve sürdürülebilir çevre şartlarına uygun yapı ve yapılaşma ile projelendirmeye ve denetime ilişkin usul ve esasları belirlemektir.


4A ASANSÖR mimarların mülk sahiplerinin müteahhitlerin tercih sebebi olmaya devam ediyor..

Müşteri memnuniyeti hedeflerinizi "Daima Daha Yükseğe" çıkartarak olur.